27-29.09.2018

Finał XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces Tarnobrzeg 2018".

"Wygraj Sukces", to wciąż jeden z największych i najbardziej znanych w Polsce konkursów piosenki dziecięcej i młodzieżowej.
W tym roku, już po raz dwudziesty trzeci do eliminacji wstępnych "Wygraj Sukces" w całej Polsce przystąpiło ok 2500 młodych wokalistek i wokalistów. Do eliminacji regionalnych zakwalifikowało się tylko nieco ponad 800 wykonawców.
Finał konkursu, to jak co roku profesjonalnie zorganizowany i przygotowany trzydniowy festiwal zakończony koncertem galowym. W tym roku tylko 123 wykonawców z tak dużej początkowo grupy miało okazję zaprezentować swoje umiejętności na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury.
Wśród grupy finalistów "Wygraj Sukces 2018" naszą grupę reprezentowali; Ola Kostek i Dominik Tudryn.
Sam udział w finale to WIELKI SUKCES i wyróżnienie!! Wiele pracy, emocji stresu i nerwów kosztowały prezentacje finałowe naszych reprezentantów. Komisja Artystyczna do udziału w Koncercie Galowym zaprosiła i nagrodziła tylko 17 uczestników, wśród których niestety nie było Oli i Dominika.
Nowe doświadczenia, znajomości i możliwość konfrontacji z najlepszymi w Polsce młodymi wokalistami, będą zapewne dla nich dużą siłą i motywacją do dalszej pracy nad swoim głosem.
foto>>>